Вітамінний активатор кліток «ВІТАБІОМА» SPF 15/ VITABIOMA

Beauty SPA
1817,00
грн.
Новий концептуальний продукт, що має формулу дуже високих показників, яка включає цільові активні інгредієнти.
Sesazone 6000 (озоноване кунжутне масло) є ключовим компонентом для того, щоб забезпечити тканини шкіри енергією, яка направлена на стимулювання процесів відновлення та загоєння.
Екстракт спеціальних біоферментованих дріжджів діє як еквалайзер, позитивно впливаючи на мікробіом шкіри. Нарешті, прийом вітамінів E, F, PP та D з антиоксидантною дією доповнює картину, роблячи продукт справжнім ефектом регенерації.
Ідеальний також для чоловіків в якості щоденного догляду з інтенсивним відновленням шкіри (загоєння запалень, порізів і подразнень після гоління, перешкоджає вростання волосся).
Особливо рекомендований для чутливої шкіри, схильної до реактивності і алергічних реакцій. Гіпоалергенний.
Ідеальний в якості бази під макіяж.
Активні інгредієнти:
Sesazone 6000
Кунжутне масло, збагачене озоном. Сильно підсилений інгредієнт можна визначити як "склад" стабілізованого, біодоступного активного кисню, що має кілька властивостей для клітин і шкіри. Він покращує клітинну енергію та здійснює загальну бактерицидну активність (антибактеріальну та протимікробну). Крім того, він глубоко проникає в тканини шкіри та ефективно проявляє активізуючу, реепітелізуючу та загоюючу дії.
Реліпідій
Шкіру можна розглядати як екосистему, заселену бактеріями, грибками, вірусами та найпростішими. Ці організми складають мікробіом шкіри, крихкий баланс яких може бути змінений зовнішніми агресіями (сонце, кондиціонування повітря, перепади температур тощо) або запальними процесами. Існує дві основні бактерії, які слід враховувати: Staphylococcus epidermidis, який діє як бар'єр проти колонізації потенційних патогенних організмів, захищає шкірну тканину, підтримує гомеостаз мікробіому та сприяє процесам загоєння; та Staphylococcus aureus, присутність якого свідчить про запалення та пошкодження шкірного бар'єру при дисбалансі гомеостазу.
Він також містить: вітаміни PP, E, F і D, біопептид EL

Спосіб застосування:
Нанесіть на чисту шкіру та обережно розподіліть на шкірі до повного вбирання.
Для інтенсивного відновлення та омолодження - поєднувати в нічному догляді з Кисневою SOS-сироваткою «СУПЕРОЗОН 1200» / SUPER OZONE 1200
У разі «швидкої допомоги» - застосовувати локально під крем вранці і ввечері Загоює озон-крем «фікс» локально на пошкодження (запалення, постакне, ранки, дерматити) / FIXIT.
Результат:
Вже з перших тижнів щоденного застосування шкіра «оживає на очах»: з'являється здоровий рум'янець і поліпшується колір обличчя, підвищується еластичність і тургор шкіри, розгладжуються зморшки, усувається сухість і гіперкератоз, прискорюється загоєння запалень і освітлюються пігментні плями.

виробник: Італія

Click to order
Total: 
Ваше імя
Номер телефону
промокод
Після оформлення замовлення я вам зателефоную для уточнення доставки та оплати товара. Дякую! Гарного дня ☺
Made on
Tilda