Захисний зволожуючий крем «СІТІ МОЙСТ» SPF 15 / CITY MOIST SPF 15

Beauty SPA
1380,00
грн.
Наша шкіра випробовується в міських умовах: ультрафіолетові та інфрачервоні промені, також сині промені - типові для смартфонів та планшетів - щодня підривають її цілісність. Додайте до них часті випадки появи частинок у місті, таких як PM 2,5 та 10, і ви зрозумієте, наскільки важливо допомагати їй у захисті від щоденної агресії навколишнього середовища.
CITY MOIST забезпечує відповідь на ці потреби, застосовуючи рецептуру та пул активних інгредієнтів, вибраних за їх здатністю захищати від твердих часток та UV, а також впливу IR та Блакитних променів, одночасно забезпечуючи заспокійливий та зволожуючий ефект.
Ці особливості роблять CITY MOIST важливим продуктом для захищеної та доглянутої шкіри, забезпечуючи довгострокові корисні результати з точки зору рівноваги та здоров'я.
Активні інгредієнти:
Протектор РМ та UVB
Маленькі частинки, зокрема РМ 2,5 та 10, проникають у волосяний фолікул, де вони покриті поліциклічними ароматичними вуглеводнями; вони здатні зв'язуватися з рецептором клітин AhR і викликати низку критичних проблем: окислювальний стрес, зміна колагену, коричневі плями та запалення. Спеціальний захисний засіб, що міститься в CITY MOIST, тимчасово зв'язується з рецепторами AhR і перешкоджає цьому процесу, надаючи також сприятливий вплив на пошкодження, спричинені UVB.
Три типи гіалуронові кислоти з різною молекулярною масою
Високо зволожуюча та ущільнююча дія гіалуронової кислоти добре відома та доведена. У цьому випадку три типи гіалуронової кислоти з різною молекулярною масою - і, отже, з різною проникаючою здатністю - здійснюють більш ефективну дію, забезпечуючи особливо інтенсивне розтягування та згладжування.
Авенантраміди
Авентраміди - потужні поліфеноли, отримані з Вівса. Ці активні суб'єкти довели свою ефективність з точки зору зменьшення почервоніння, запалення шкіри та вивільнення гістаміну. Не кажучи вже про їх цікаву антиоксидантну дію.
Спосіб застосування:
Нанесіть засіб на очищену шкіру і виконуйте ретельний масаж, до повного вбирання.
Повторіть програму за потреби.
Результат:
Він захищає шкіру від проникнення твердих частокі, таких як PM 2,5 та 10, та UV, а також вплива IR та Блакитних променів, одночасно забезпечуючи заспокійливий та зволожуючий ефект.


виробник: Італія

Click to order
Total: 
Ваше імя
Номер телефону
промокод
Після оформлення замовлення я вам зателефоную для уточнення доставки та оплати товара. Дякую! Гарного дня ☺
Made on
Tilda